2016 Yılının En İyi Havayolu Firmaları

emirates airline

Her yıl farklı kriterlere göre havayolu firmalarını değerlendirmek ve ödülledirmek için Dünya Havayolu Ödül töreni düzenlenmektedir. Bu törende en önemli ödül Yılın Havayolu Firması ödülüdür.Dünyanın 160 ülkesinden 20 miliyondan fazla katılımcının online oylaması sonu seçimler yapılmaktadır. Dünya Havayolu Ödülleri sivil havacılıkta Hollywood Oscar Ödülleri gibi görülmektedir. İşte 2016 yılının en iyi 5 havayolu firması.

2016 Yılının En İyi Havayolu Firmaları:

Emirates

emirates airline
Merkezi Birleşik Arap Emirlikleri Dubai’de bulunan firma Dünyanın en büyük Havayolu firmalarından birtanesi. Emirates Havayolu firması En Güvenilir Havayolu Listesinde bir çok kez yer almayı başardı. Uçakta seçilen sınıfa göre tam hizmet sağlandığı için ve bu hizmetlerin eksiksiz olması Emirates yolcularını gayet memnun ediyor. 200’ü aşkın uçağı bulunan Emirates Havayolları genellikle Boeing 777 ve Airbus A380’den oluşan filosu ile Dünyanın 120 noktasına uçuş gerçekleştiriyor.
Dubai üzerinden olan uçuşlarda Emirates bu modern ve lüks şehri gezmenin için size bir günlük zaman sağlayabiliyor.

Qatar Airways

Qatar Airways
Qatar Airways Birleşik Arap Emirlikleri Doha merkezli ulusal bir havayolu firmasıdır. Birçok kez 5 yıldızlı havayolu firmaları arasına girmeyi başarmıştır. 96 yolcu uçağı ve birçok kargo uçağı bulunan Qatar Airways Dünyanın 101 noktasına hizmet vermektedir.Qatar Airways’in en büyük farkı koltuk aralıklarının geniş olması ve tüm koltuklarında senkronize masaj özelliği bulunmasıdır. Ayrıca uzun uçuşlarda Doha’da konaklama hizmeti ve servis hizmeti vermektedir.

Singapore Airlines

Singapore Airlines
Singapore Airlines – Her zaman 5 yıldızlı bir hava yolu firması . Fiosunda bulunan 100 uçağı ile dünyanın 60 noktasına hizmet veren Singapore Airlines bir çok kez 5yıldızlı kabin hizmeti veren havayolu firmaları arasına girmeyi başardı. Eğer uçarken yatmaktan çekinmiyorsanız rahat bir uçuş deneyimini gerçekleştirebilirsiniz çünkü Singapore Airlines Business Class’da size özel suitlerde tam açılabilir yataklarda uçuş hizmeti verebiliyor.

THY (Türk Hava Yolları)

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı ya da kısaca THY, Türkiye’nin ulusal hava yolu şirketi yani bayrak taşıyıcısıdır. THY’nin merkezi Atatürk Havalimanı’ndadır. Türk Hava Yolları’nın uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Güney Afrika , Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar uzanmaktadır. Bir çok kez En iyi hizmet veren havayolu listesine girmeyi başaran THY 323 uçağı ile dünyanın 278 noktasına hizmet veriyor.

Etihad Airways

Etihad Airways
Defalarca Dünyanın en iyisi seçilmiş Birleşik Arap Emirliklerinin ulusal Hava Yolu Şirketidir.2003 yılında genç ve dinamik ekibi ile hizmetde ve uçuşlarında 30’un üzerinde ödül aldı.100 uçaklık filosu ile 120’nin üzerinde noktaya ulaşoyor. Modern ve teknolojinin yanı sıra güvenlik ile başarının sırrı olan üç maddeyi tamamlıyor. Arap tarzı ile Lüks bir hizmet veren Etihad Airways yolcularına lüks ve konforlu bir ulaşım sağlıyor. Etihad Airways’in ekonomi sınıfı diğer hava yolu firmaları ile kıyaslanamayacak kadar güzel.

All Nippon Airways

All Nippon Airways
All Nippon Airways Japonyanın en büyük havayolu firmalarından birisidir. Dünyanın en iyi havayolu firmaları ödüllerinde güvenlik kategorisinde herzaman ilk sıralarda yerini almaktadır. All Nippon Airways her sınıftaki yolcusuna ücretsiz yemek ve multimedia eğlence hizmeti sunmaktadır. Konforlu uçuş ve hızlı serviste çok iyi olduğu her sene yolcuları tarafından onaylanıyor.200den fazla uçağı ile 200den fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.

Tüm Dünya ülkelerine herzaman ucuz uçak biletleri bulabileceğiniz adres Tickets.com.tr

Fırsatlar , Ucuz Fiyatlar ve Popüler Destinasyonlar için bizi Facebook , Instagram ve Twitter ‘dan takip edebilirsiniz