En İyi Beş Hava Yolu Firmasının Business Class Ayrıcalıkları

Singapore Airlines Business Class

Business Class ayrıcalığı sadece yemek ve geniş koltuklar için ayrılmnış bir alan değildir aynı zamanda yerden 10000 metre yükseklikte otel rahatlığında bir hizmet farkı bulunmaktadır. Bu 5 hava yolu firması yolcularına havada bir otek odasındaki rahatlığı sunabiliyor.

Tickets.com.tr size dünyanın en iyi business class sınıflarını sunuyor.

Singapore Airlines Business Class

Singapore Airlines Business Class
Filosunda bulunan Boeing 777-200ER tipi uçaklarında verilen Business Class hizmetinde koltuklar 132 derece yatırılabiliyor ve 198 santimetre uzunluğunda bir yatak olabiliyor. Menüsünde 60dan fazla yemek bulunmaktadır. (Eğer isterseniz uçuşdan önce sipariş verebilirsiniz.) . Yolcularına Givenchy marka pijama , terlik ve havlu da sunuyorlar. Menüsünde Charles Heidsieck Brut Reserve şampanyasını da bulunduran Singapore Airlines ayrıca uçuş sırasında talebiniz doğrultusunda bayanlara Kiehls marka bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri verebiliyorlar.

Qatar Airways Business Class

Qatar Airways Business Class
Qatar Airways’in Business Class kabinini konforlu bir şekilde donatmış. 180 derece yatabilen ve 200 santimetre uzunluğunda tam teşekküllü bir koltuğu bulunuyor. Ayrıca koltuklarda masaj sistemide bulunuyor.Yolculara sunulan multimedya eğlence sisteminde 900 adet film ve müzik bulunmakta. Business Class salonunda Wi-Fi hizmeti verilmektedir. Yolcularına bay ve bayanlar için farklı dizayn edilmiş bataniyeler vermekteler. Ayrıca istek üzerine Salvator marka kozmetik setleri , uzun uçuşlarda talep üzerine italyan tasatımcı Frette tarafından üretilmiş iç çamaşırı ve pijama da verebiliyorlar. Ne olursa olsun Qatar Airways uçuş boyunca Business Class yolcularına kesintisiz SMS ve Wi-Fi hizmeti veriyor.

Etihad Airways Business Class

Etihad Airways Business Class
Etihad Airways Business Class’da yolcularına 184 cm yatak olabilen ve masaj özelliği bulunan koltukları ile hizmet vermektedir. 600 saatlik multimedya paketini 40 inç boyutunda televizyonlar ile yolcularına sunan Etihad Airways kulaklıklar ile sessiz ve huzurlu bir ortamda uçuş sunmaktadır. Her yolcuya hitab edebilen menüsü ile isterseniz şarap isterseniz özel kokteyller içebilirsiniz. Kabin ekibinin size verdiği hizmet emin olun 5 yıldızlı otellerin hizmetini aratmıyor.

Cathay Pacific Business Class

Cathay Pacific Business Class
Cathay Pacific Business Class da yolcularına özel ilgi ve konfor ile hizmet vermektedir. Koltuklar bir çok şekilde ayarlanabiliyor . Öğle yemeği için bir masa veya işinizi yapabileceğiniz bir çalışma masası olabilir. Iphon veya Ipad ile tam senkronize bir multimedya seti ile yolcularına özel multimedya hizmeti sunabiliyor. Size seyahatlerinizde eşyalarınızı koyabileceğiniz bir dolap dahi tahsis ediyorlar.

Lufthansa Business Class

Lufthansa Business Class
Lufthansa Hava Yolları Business Class statüsünde seyahat eden yolcularına uzunluğu 200cm olan tam olarak yatak olabilen bir koltuklar ile hizmet veriyor. Yolcularına koltuklar arasında bulunan bölmeler ile özel bir alan yaratmayı da göz ardı etmiyorlar. Elektronik cihazlarınızı şarj edebileceğiniz prizleri koltuklarda bulabilirsiniz. Multimedya eğlence paketi sunana Lufthansa Hava Yolları aynı zaman da uçuş boyunca yolcularına ücretsiz Wi-Fi hizmeti de sağlıyor.

Tüm Dünya ülkelerine herzaman bulabileceğiniz ucuz uçak biletleri Tickets.com.tr adresinde.

Popüler destinasyonlar ve En ucuz uçak biletlerinden haberdar olmak için bizi Facebook, Instagram ve Twitter ‘dan takip edebilirsiniz.