New York

Times Square

Uyumayan şehir,dünyanın merkezi ve büyük elma ismiyle anılan şehir New York. Her köşesinde ilginç ve merak uyandıracak şeyler görebileceğiniz , sonsuz keşif listesinin her maddesini doldurabilecek bir şehir. Ama çok özel yerleri özenli bir şekil de gezmeniz gerkir.
New York’a en ucuz uçak biletleri için Tickets.com.tr adresine bakmalısınız. Planladığınız tarihten 2 ay önce biletlerinizi ucuz alabilir, planınıza uygun uçuş saatlerini bulabilirsiniz.

İşte , New York’da görmeniz gereken en popüler 5 nokta.

Times Meydanı

Times Square
İnsan kalabalığı , ışıklı tabelalar ve sarı taksilerin birbirleri arasındaki sürekli akışın olduğu bir yer. Bütün bu temaları New York ile ilişkilendirmek ve Times meydanının her karesinde görmek mümkün. NewYork dünyanın merkezi , Times Meydanı ise NewYorkun tam anlamıyla kalbi niteliğinde.
Gün içerisinde burayı ziyaret ettiğinizde insanların işlerine olan acelesi karşısında şaşkın kalacaksınız.Times Meydanını gece gezmenizi tavsiye ediyoruz. Gece neon ışıkları ve led tabelalar meydanda bulunan insanlara hiptonik bir deyim yaşatmakta.

Empire State Binası

Empire State Binası şüphesiz NewYork‘un en çok ziyaret edilen noktası. Bu ünlü gökdelenin görevi
86.katında bulunan gözlem odasından misafirlerine nefes kesen bir manzara deneyimi yaşatmak.Her turist gözlem odasına çıkmak için sabırsızlanıyor ve manzara karşısında hayranlıklarını gizleyemiyorlar.Burada şehirin tüm konumlarını tanımlayan bir diyagram bulabilirsiniz.

Brooklyn Köprüsü

Brooklyn Köprüsü
Brooklyn Köprüsü NewYork şehrinin sembolü olarak gösterilir.Bu şehrin en eski ve en ünlü köprüsüdür.Köprü Brooklyn ve Manhattan’ı birbirine bağlar. Köprü ününü Holywood filmlerinden kazanmıştır. Köprüde yürüyüş yapabilmeniz için üzerinde yürüyüş yolu bulunmaktadır.

Feribot turu ve Özgürlük Heykeli

Özgürlük heykeline Staten Adasından feribot turu ile gitmek ücretsiz. Bu feribot NewYork’da toplu taşıma için bir alternatif ve Özgürlük heykeline ulaşım için vazgeçilmez bir seçenek. Feribot gün içerisinde 1000 kişiye Manhattan , Özgürlük Heykeli ve Staten Adası rotalarında hizmet sunuyor.
Feribot ile yolculuk yaparken Manhattan silüetini görüp aşık olabilirsiniz. Yine de Özgürlük Heykelinin konumu ve manzarası sizi büyülemeye yetecek.

Central Park

Central Park
The Pinnacle List

Central Park Dünyanın enbüyük parkı , hatta toprakları Monaco Krallığının topraklarından daha büyük. Burada bir tekne ile tur yapabilir , paten kayabilir , yumuşak çimlerin üzerinde piknik yapabilirsiniz. Herzaman canlı bu parkta yürüyüş ,spor ve koşu için uygun parkurları kullanabilirsiniz . New York şehrinin bu büyük parkı doğası ve canlılığı ile şehire hayat veriyor.

Tüm Dünya ülkelerine herzaman ucuz uçak biletleri bulabileceğiniz adres Tickets.com.trTickets.com.tr

Fırsatlar , Ucuz Fiyatlar ve Popüler Destinasyonlar için bizi Facebook, Instagram ve Twitter ‘dan takip edebilirsiniz.