Online Uçak Bileti Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler.

fly tickets

fly tickets

Hızlı ve kolay bir tatil organizasyonu için seyahat acentalarına gitmenize gerek yok . Online uçak bileti almanız size kolay ve hızlı bir organizasyon sağlayacaktır. Kendi gezi planınızı gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken önemli hususları sizin için bu yazımızda yazıyoruz.

Tickets.com.tr de Dünyanın her yerine ucuz uçak bileti bulabilirsiniz.

1.Vize

Gideceğiniz ülkenin vize isteyip istemediğini kontrol edin.Eğer seyahat edeceğiniz ülke sizden vize istiyorsa ve vizeniz varsa bunu bilet alırken belirtiniz. Eğer vizeniz yoksa vizenizi aldıktan sonra belirtebilirsiniz.

2.Biletin Tarifesi

Alacağınız biletin tarifesini dikkatle inceleyiniz.Uçak biletinizi hangi koşullarda kesintisiz iade edebileceğinizi , iptal şartlarını ve bagaj hakkınızı kontrol etmeniz gerekmektedir.

3.Yolcu Bilgileri

Rezervasyon yaparken ve bileti satın alırken yolcuya ait pasaport bilgilerini dikkatli bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Pasaport bilgilerinde oluşabilecek bir hata yolcunun uçuş yapamamasına sebep olabilir. Bazı hava yolu firmaları bu değişikliklerin değiştirilmesi için yolcuya ceza uygulamaktadır.Online biletinizi alırken gidiş dönüş tarihinizi , yolcu bilgilgilerinizi ve pasaport bilgilerinizi kontrol ediniz.

4.Bagaj Hakkınız

Seçtiğiniz biletin bagaj ağırlığını ve hava yolunun bagaj taşıma kurallarını inceleyiniz. Ayrıca hava yolu firmasının size kaç kg el bagajı hakkı tanıdığına ve kaç adet çantayı kabine alabileceğinize dikkat etmeniz gerekmektedir.

5.Biletinizin Tutarı

Uçak biletinizin tutarının uygun olması için biletinizi bir müddet önce satın almanız gerekmektedir.En uygun fiyat seçenekleri için ideal zaman dilimi 2 aydır. Biletinizi 2 ay öncesinden almanız size büyük avantaj sağlayacaktır. Hava yolu firmaları biletlerinin fiyatlarını bu süre içerisinde yükseltmektedirler.

Tüm Dünya ülkelerine herzaman bulabileceğiniz ucuz uçak biletleri Tickets.com.tr adresinde.

Popüler destinasyonlar ve En ucuz uçak biletlerinden haberdar olmak için bizi Facebook, Instagram ve Twitter ‘dan takip edebilirsiniz.