Ucuz Uçak Biletini Nasıl Alırsınız

Ucuz Uçak

Ucuz Uçak

Tickets.com.tr size daha önce kanıtlanmış yöntemler ile , dünyanın herhangi bir yerine ucuzu uçak biletine nasıl sahip olacağınızın ipuçlarını veriyor.

1.İpucu : Erken rezervasyon yapın.

Uçak biletlerinin fiyatları sürekli değişiyor. Bazı hava yolları biletlerin fiyatını günde 2 veya 3 kere değiştirebiliyor. Tam olarak fiyat hareketlerini takip etmek tabii ki imkansız. Fakat denenmiş ve saptanmış bulgular 1.5-2 ay öncesinden biletinizi çok uygun fiyatlara bulabileceğinizi söylüyor. Bu süre içerisinde firmalar en uygun fiyarları sergiliyorlar.

2. İpucu: Esnek arama seçeneğini kullanın.

Eğer uçuş tarihiniz kesin olmak zorunda değilse esnek arama seçeneğini kullanabilirsiniz. +-3 gün için arama yaparsanız uçuş yapacağınız dönem de en ucuz bileti bulmanız kolay olacaktır.

3.İpucu : Doğru günü seçin.

Ucuz uçak biletleri Salı günü öğleden sonra bulunabilir.Bunun mantıklı bir sebebi var. Çoğu hava yolu firması pazartesi günü akşamı satışlarını açarlar.Rekabet ortamı salı günü öğleden sonra zirveye ulaşacağı için bilet aldığınızda biletlerin ucuz olacağını göreceksiniz.

4.İpucu: Bültenleri takip edin.

Bir hava yolu firması veya acentanın size bülten göndermesini, mail atmasını isteyebilirsiniz. Bültenler sayesinde ucuz biletlerden, indirimlerden, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.Bu sayede ucuz biletlere sahip olmak daha kolay olacaktır.

Tickets.com.tr‘de Dünyanın her yerine ucuz ve uygun uçak biletleri bulmanız mümkün.

Popüler destinasyonlar ve En ucuz uçak biletlerinden haberdar olmak için bizi Facebook, Instagram ve Twitter ‘dan takip edebilirsiniz.